Dzierżoniów
Dzierżoniów
Niemcza
Bielawa
Pieszyce
Pieszyce

Gmina Dzierżoniów
Gmina Dzierżoniów
Łagiewniki
Łagiewniki
Niemcza
Niemcza


Piława Górna
Piława Górna
 
 
 
 
luty 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
Polish English German


  8a t  7b t  6a t

Udostępnianie aktów prawnych

Osoby zainteresowane skorzystaniem z aktów prawnych informujemy, że w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie jest wyznaczone do tego celu stanowisko komputerowe.

Czytaj więcej...

Pieniądze na dodatkowe zajęcia dla uczniów

Poznawanie egzotycznej kultury Brazylii, Kuby i Jamajki, przygotowywanie potraw kuchni świata, nauka technik wspinaczkowych czy planowanie kariery zawodowej – m.in. takie zajęcia pozalekcyjne dla swoich uczniów przygotowały szkoły ponadgimnazjane prowadzone przez powiat. Otrzymają one dofinansowanie w ramach programu grantowego. Na projekty realizowane do sierpnia Zarząd Powiatu przeznaczył 73 tys. zł.

Czytaj więcej...

Transakcja przesunięta

Termin finalizacji sprzedaży pałacu w Roztoczniku został przesunięty. Zgodę na to wyraził Zarząd Powiatu w odpowiedzi na prośbę firmy, która w przetargu wylicytowała obiekt.

Czytaj więcej...

Konkurs na komiks

Lubisz rysować? Pasjonuje Cię komiks? Weź udział w konkursie organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie i wygraj tablet.

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo i oświata

Działania związane z bezpieczeństwem obywateli podejmowane przez powiatowe służby poznali radni podczas sesji 31 stycznia. Radni zajęli się także sprawami oświatowymi.

Czytaj więcej...

Konkurs na logo stowarzyszenia

Nowo powstałe Stowarzyszenie Kwaterodawców „Kraina Sudecka” ogłosiło konkurs na logo swojej organizacji. Nagrodą jest wyjazd na targi turystyczne do Berlina.

Czytaj więcej...

21-05-2015
konkurs-na-najpiekniejszego-stracha-na-wrobleArboretum w Wojsławicach wraz ze Starostwem Powiatowym w Dzierżoniowie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Czereśniowe strachy” mieszkańców...
30-04-2015
rozpoczecie-przebudowy-drogi-powiatowej-pieszyce-bielawaUtrudnienia na drodze Pieszyce - Bielawa. Od 4 maja br. zostanie wprowadzony ruch wahadłowy, a od lipca objazdy.   Zarząd Dróg...
  • remonty_i_inwestycje
  • Nieruchomosci_na_sprzedaz
  • Dowod i prawo jazdy
  • innowacyjny powiat
    17a t
  • 18a t
  • 19a t
Newsletter

feed-image