Dzierżoniów
Dzierżoniów
Niemcza
Bielawa
Pieszyce
Pieszyce

Gmina Dzierżoniów
Gmina Dzierżoniów
Łagiewniki
Łagiewniki
Niemcza
Niemcza


Piława Górna
Piława Górna
 
 
 
 
luty 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
Polish English German


  8a t  7b t  6a t

Nowoczesna i przyjazna

Wystartowała nowa strona internetowa Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie. Ma ona zmienioną szatę graficzną, automatycznie dostosowuje się do urządzeń mobilnych i jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych.

 

nowa strona1

Nowa strona jest responsywna. W skrócie oznacza to, że strona automatycznie dopasowuje do różnych rozdzielczości ekranowych. Dzięki tej funkcjonalności właściciele telefonów komórkowych i tabletów mają większy komfort przeglądania strony na tych urządzeniach.

Nowa strona wychodzi naprzeciw potrzebom nie tylko nowoczesnych użytkowników sieci, ale również osób niepełnosprawnych. Jest zgodna z najnowszymi standardami dostępności.

W założeniu witryna miała być także bardziej przejrzysta i czytelna, aby mieszkańcy, turyści, przedsiębiorcy i przedstawiciele NGO łatwiej mogli odnaleźć potrzebne informacje. Z pewnością sprzyja temu nowy układ strony, który w górnej części (na pierwszym ekranie) skupia najważniejsze treści i nie trzeba przewijać strony w ich poszukiwaniu.

- Mam nadzieję, że nowa strona spełni oczekiwania internautów i wpłynie na poprawę wizerunku naszego urzędu jako nowoczesnego i przyjaznego – mówi starosta Janusz Guzdek.

Opinie i uwagi mieszkańców na temat strony można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. temat: nowa strona.
Zapraszamy do współpracy!

Przejdź na www.pow.dzierzoniow.pl

 

21-05-2015
konkurs-na-najpiekniejszego-stracha-na-wrobleArboretum w Wojsławicach wraz ze Starostwem Powiatowym w Dzierżoniowie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Czereśniowe strachy” mieszkańców...
30-04-2015
rozpoczecie-przebudowy-drogi-powiatowej-pieszyce-bielawaUtrudnienia na drodze Pieszyce - Bielawa. Od 4 maja br. zostanie wprowadzony ruch wahadłowy, a od lipca objazdy.   Zarząd Dróg...
  • remonty_i_inwestycje
  • Nieruchomosci_na_sprzedaz
  • Dowod i prawo jazdy
  • innowacyjny powiat
    17a t
  • 18a t
  • 19a t
Newsletter