herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Dwa medale zapaśniczek IRON BULLS Bielawa w Pucharze Polski

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Od 18 do 20 października w Siedlcach odbywał się Puchar Polski Juniorek i Juniorów w zapasach. W rywalizacji uczestniczyło 150 zawodników z 31 klubów. Powiat dzierżoniowski reprezentowały zawodniczki UKS IRON BULLS Bielawa - Olimpia Łosyk oraz Karolina Kozłowska.

Zapaśniczki UKS Iron Bulls spisały się znakomicie i wywalczyły dwa medale. Srebrny w kat. 68 kilogramów zdobyła Karolina Kozłowska, natomiast medal brązowy, w kategorii 55 kilogramów wywalczyła Olimpia Łosyk.

Zadowolenia nie ukrywał trener medalistek Norbert Warchoł, który w ten sposób podsumował start w Pucharze Polski – Kolejny znakomity turniej za nami. Cieszę się, że młodzi adepci zapasów mają na kim się wzorować. Ten sezon dla Karoliny Kozłowskiej jest niesamowicie udany, gdyż zdobyła 3 medale Mistrzostw Polski. Olimpia Łosyk również zanotowała udany sezon, ponieważ zdobyła dwa medale Mistrzostw Polski oraz uczestniczyła w Mistrzostwach Europy.